- Advertisement -

CATEGORY

Uncategorized

Kush është bukuroshja nga Shkodra qe po q’mend tgjithë Shqiptarët.

E bukur, seksi dhe mjafte e ndjekur kjo ështe Bukuroshja Shqiptare Arsi Berdica nga Shkodra e cila jeton në Kosovë në Prishtinë. Arsi është...

Princesha Eriselda Hasani nē top 10 e femrave më të mira në Botē!

Top modelja Shqiptare Eriselda Hasani tani më sjell foto te reja për publikun shqiptarë. Eriselda në këto foto duket si zjarrë por e dime...

LAJMI I FUNDIT: Lushtaku godet Putinin

Lajmi "përplasjes" se sotme në mes Sami Lushtakut e Avni Bytyçit të PDK-së me sa duket nuk ishte i plotë. Sipas informacioneve nga burime anonime,...

Bahtiri e lartëson Kurtin: Me të kryeministër, kanë dështuar planet me harta në tavolinë

Kryetari i Mitrovicës jugore, Agim Bahtiri, ka thënë se ata që më parë i vendosen hartat në tavolinë për arritjen e marrëveshjes Kosovë-Serbi, tashmë...

Lajmërohet Gjonbalaj: Në vend të 50 milionëve ka diçka tjetër për të dërguar për Kosovën

Mërgimtari nga Kosova në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Gazmend Gjonbalaj, ka premtuar 50 milionë euro investime në Kosovë nëse fiton Albin Kurti zgjedhjet...

Malisheva, qyteti më romantik në Kosovë

Gjatë ditës së djeshme u shënua dita ndërkombëtare e të dashuruarve apo siç njihet ndryshe ‘Shën Valentini’. Sipas ‘Google Trends’, qyteti më romantik në Kosovë...

KKjo është fansja që i përngjan Adelina Ismailit

Adelina Ismaili është emri i cili bëri boom që në fillim të karrierës së saj,duke sjellur gjëra të reja në tregun muzikor edhe sa...

Albin Kurti për fjalimin që e bëri në Munih, ishte inspiruar nga Ukshin Hoti (VIDEO)

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti mbrëmë në Munih, përball presidentit të Serbisë, Aleksander Vuçiq bëri një fjalim që bëri jehonë të madhe në Kosovë. “20 vite...

Zvicra e “uritur” për puntorë, ja ku ka më së shumti vende të lira

Përafërsisht, sipas mediave lokale, janë identifikuar rreth 7 për qind më shumë vende të lira të punës në Zvicër, gjatë tremujorit të parë të...

Fillon paniku i serbëve nga Kurti, ja çka paralajmërojnë analistët atje?

Një analist politik serb, ka komentuar zhvillimet politike të javës së kaluar Kosovë-Serbi, në një intervistë në emisionin e mëngjesit në televizionin publik serb...

Latest news

Kush është bukuroshja nga Shkodra qe po q’mend tgjithë Shqiptarët.

E bukur, seksi dhe mjafte e ndjekur kjo ështe Bukuroshja Shqiptare Arsi Berdica nga Shkodra e cila jeton në Kosovë në Prishtinë. Arsi është...

Princesha Eriselda Hasani nē top 10 e femrave më të mira në Botē!

Top modelja Shqiptare Eriselda Hasani tani më sjell foto te reja për publikun shqiptarë. Eriselda në këto foto duket si zjarrë por e dime...

Social Media Marketing for Franchises is Meant for Women

The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always smile. Refreshingly,...

Customer Engagement Marketing: A New Strategy for the Economy

The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always smile. Refreshingly,...

Entrepreneurial Advertising: The Future Of Marketing

The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always smile. Refreshingly,...
- Advertisement -