LAJMI I FUNDIT: Lushtaku godet Putinin

Must read

Kush është bukuroshja nga Shkodra qe po q’mend tgjithë Shqiptarët.

E bukur, seksi dhe mjafte e ndjekur kjo ështe Bukuroshja Shqiptare Arsi Berdica nga Shkodra e cila jeton në Kosovë në Prishtinë. Arsi është...

Princesha Eriselda Hasani nē top 10 e femrave më të mira në Botē!

Top modelja Shqiptare Eriselda Hasani tani më sjell foto te reja për publikun shqiptarë. Eriselda në këto foto duket si zjarrë por e dime...

Social Media Marketing for Franchises is Meant for Women

The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always smile. Refreshingly,...

Customer Engagement Marketing: A New Strategy for the Economy

The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always smile. Refreshingly,...

Lajmi “përplasjes” se sotme në mes Sami Lushtakut e Avni Bytyçit të PDK-së me sa duket nuk ishte i plotë.

Sipas informacioneve nga burime anonime, Zotri Lushtaku duket qe e kishte kursyer Bytyqin për shkak që është djalë i ri në moshë si dhe qytetar i Kosovës e në vend që ta godiste atë me ndonjë shuplakë, Lushtaku shkoi dhe e goditi shuplakë Putinin në Moskë.

Kjo pasi Lushtaku nuk e sheh dikë në Kosovë si kundërshtar për tu përplasur fizikisht, pasi kundërshtarët e vërtetë janë në Beograd dhe Moskë.

- Advertisement -

More articles

- Advertisement -

Latest article

Kush është bukuroshja nga Shkodra qe po q’mend tgjithë Shqiptarët.

E bukur, seksi dhe mjafte e ndjekur kjo ështe Bukuroshja Shqiptare Arsi Berdica nga Shkodra e cila jeton në Kosovë në Prishtinë. Arsi është...

Princesha Eriselda Hasani nē top 10 e femrave më të mira në Botē!

Top modelja Shqiptare Eriselda Hasani tani më sjell foto te reja për publikun shqiptarë. Eriselda në këto foto duket si zjarrë por e dime...

Social Media Marketing for Franchises is Meant for Women

The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always smile. Refreshingly,...

Customer Engagement Marketing: A New Strategy for the Economy

The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always smile. Refreshingly,...

Entrepreneurial Advertising: The Future Of Marketing

The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always smile. Refreshingly,...